Idealny prezent dla dziecka na zakończenie roku – „Emilka i gwiazdka z nieba”!

Emilka i gwiazdka z nieba

Koniec roku już tuż, tuż! Jeśli nie macie pomysłu jaką książkę podarować dziecku na jego zakończenie, już śpieszymy Wam z pomocą.
Każdy wychowawca i rodzic chce, aby był to tytuł który nie tylko bawi, ale także uczy. „Emilka i gwiazdka z nieba”  jest to książka, która oprócz przezabawnych ilustracji posiada także zadania rozbudzające w dziecku naturalną ciekawość świata. Nasi mali odkrywcy wraz z Emilką poznają, szukają i tworzą planety oraz gwiazdozbiory, a duży format książki na pewno im w tym pomaga. Jedynym ograniczeniem jest tutaj wyobraźnia!


Co o „Emilce i gwiazdce z nieba” piszą rodzice i nauczyciele?

Muszę przyznać, że w książeczce się zakochałam i na pewno oprę na niej scenariusze zajęć dydaktycznych poświęconych tematyce Wszechświata oraz mam nadzieję, że lada moment ukażą się kolejne części serii “Ziarenka piasku”.
Ania, Dzieckiem bądź

Wszystkie te odkrycia, których dokonamy wraz z Emilką, to fascynująca podróż w kosmos, to cenna wiedza o świecie, którą warto zdobywać nawet pomimo młodego wieku. Sympatyczna i otwarta na wiedzę Emilka szybko zaprzyjaźni się z młodymi czytelnikami i sprawi, że z niecierpliwością wyczekiwać oni będą kolejnej pozycji serii. 
Justyna, Qultura słowa

Znajdziemy zadania do samodzielnego wykonania przez dziecko, do wspónej zabawy z rodzicem oraz zadania aktywne. Dzięki temu książka nie jest tylko książką do czytania, ale staje się „zabawką”.
Czas z Emilką, która jest takim samym dzieckiem jak nasze bardzo ułatwia sprawę. Dziecko bowiem czuje jakby to ono było bohaterem tej książeczki.
Kamila, Kreatywnyrodzic.pl

 

Z okazji zakończenia roku, przygotowaliśmy dla Was ofertę specjalną! Książka „Emilka i gwiazdka z nieba” jest dostępna w cenie promocyjnej 18,90 zł (przy zakupie większej ilości istnieje możliwość dodatkowego rabatu oraz przesłania egzemplarza okazowego).

Zapraszamy do kontaktu!
tel. 668 765 822
zamowienia@literaturainspiruje.pl