„Basia królowa” – dostępna w pakiecie specjalnym!

Basia i emilka

Szukacie sposobu na domową nudę? Księgarnia internetowa „Literatura Inspiruje” przygotowała dla was pakiet idealny! Dwie książeczki z serii „Ziarenka piasku” – „Basia królowa” oraz „Emilka i gwiazdka z nieba” w extra promocji. Nie musicie wychodzić z domu, książeczki zamawiacie przez internet z dostawą do domu, lub wybranego paczkomatu – KLIKNIJ TUTAJ!

Królowe nie są nudne! Dzieci też nie muszą się w domach nudzić! Stwórzcie prawdziwy, królewski świat albo swój własny kosmos! Nasze książeczki dostarczą inspiracji i frajdy całej rodzinie.

Może zechcecie wspólnie ugotować rosół – niczym królowa Bona? Zabawny tekst, ziarnka historii, dowcipne ilustracje i zadania dla najmłodszych! “Basia królowa” dla dzieci w wieku 3-5 lat zaprasza do zabawy! A jeśli w domu jest starsze rodzeństwo, to frajdy będzie jeszcze więcej, ponieważ w zestawie na domową nudę mamy też “Emilkę i gwiazdkę z nieba”. To książka dla starszaków 5-7 lat! Odkryjecie w niej Układ Słoneczny, poznacie planety, a może nawet zapragniecie stworzyć własną? Nie ma nudy – jest kreatywność, zabawa, wiedza i dużo uśmiechu!

Tak prezentuje się nasza cudowna ilustratorka Marta Grabowska w towarzystwie swoich książek. 🥰 Przyznajcie, że w uśmiechu jej do twarzy! 😃
A my gwarantujemy, że ilustracje Marty wywołają uśmiech na twarzach Waszych dzieci! 👧🧒