Strona autorska Artura K. Dormanna

Strona autorska Artura K. Dormanna

W wolnej chwili zajrzyjcie koniecznie na stronę Artura K. DormannaKLIK! Znajdziecie tam informacje o autorze wampirycznej serii i jego książkach, a także sporo innych ciekawostek, w tym blog o Lake Falls oraz podróżniczy!
Serdecznie polecamy!

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z twórczością Dormanna, zachęcamy do sięgnięcia po książki z serii „Dark Lemon”.

Malownicze miasteczko Lake Falls skrywa przed światem swoje mroczne tajemnice. Poznaj historię miłości naznaczonej nieuchronnym przeznaczeniem.

 

 

Co zdarzyło się w Lake Falls
Victoria przybywa do Lake Falls, miasteczka położonego w malowniczej górskiej dolinie. W chwili gdy znajduje się na skraju załamania, pojawia się nadzieja. Obcy mężczyzna oferuje swoją pomoc, ale umowa między nimi ma drugą, mroczną stronę…

Ucieczka z Lake Falls
Poznajemy dalsze losy Victorii, która próbuje poukładać swoje życie po ucieczce z Lake Falls, oraz historię niezwykłego mężczyzny. Na własnej skórze doświadczyli prawdziwości słów pewnego mnicha, że ten, kto choć raz ujrzał, co kryje mrok, nigdy już nie spojrzy tak samo w ciemność.

Droga do Lake Falls
Wśród Pradawnych zaczyna się walka o władzę, Jonathan znika, a jego brat zostaje wplątany w skomplikowaną intrygę. „Niereformowalna” potrzeba naprawienia swoich błędów popycha Victorię w sam środek wydarzeń, które ponownie wystawią jej uczucia na próbę.

 

Jeśli nie macie już miejsca na półkach, polecamy cała serię w formie audiobooków lub ebooków – dostępne w serwisie Storytel – KLIK!