Przesyłajcie zdjęcia i wygrywajcie nagrody! Co miesiąc nowa szansa!

Kochani!

Mamy dla Was wspaniałą zabawę z nagrodami! Słuchajcie:

Zróbcie ciekawe zdjęcie, filmik lub pracę plastyczną związaną z hasłem: „Kocham czytanie!”. Mogą się na nim pojawić książki z naszego wydawnictwa, ale nie muszą.

Gotową pracę/zdjęcie/filmik wstawcie na swoje kanały społecznościowe: Facebook, Instagram, itp., oznaczcie nasze Wydawnictwo, dodajcie hashtagi #WydawnictwoLemoniada #KlubLemon i prześlijcie link do zdjęcia na adres: wydawnictwo@dobraliteratura.pl w temacie wiadomości wpisując: Zabawa z Klubem Lemon

Możesz podpisać się imieniem i nazwiskiem, samym imieniem lub swoim pseudonimem.

Pamiętajcie jednak, aby do przesłanej pracy dołączyć krótki tekst wyrażający zgodę na przetwarzanie Waszych danych osobowych oraz rozpowszechnianie Waszego wizerunku w celach związanych z przeprowadzeniem zabawy konkursowej.

Jeśli nie ukończyłeś 16 roku życia, zgodę powinni wyrazić Twoi opiekunowie.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie wizerunku – do skopiowania i przesłania e-mailem:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz nieodpłatne wykorzystanie i rozpowszechnianie mojego wizerunku oraz pracy uczestniczącej w zabawie „Kocham czytanie!” organizowanej przez Grupę Wydawniczą Literatura Inspiruje sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku w celach związanych z organizacją i przeprowadzeniem zabawy oraz w związku z wyłonieniem zwycięzcy i wydaniem nagrody.
Jednocześnie oświadczam, iż przysługują mi wszelkie prawa autorskie do przesłanej pracy”.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

My, ekipa z Wydawnictwa Lemoniada raz w miesiącu, co miesiąc subiektywnie wybierzemy najciekawszą pracę, którą nagrodzimy naszymi książkami!
Spodziewajcie się również wyróżnień!