Co robić w ferie zimowe?

ferie zimowe

Jak co roku, na ferie zimowe z niecierpliwością czekają wszystkie dzieci! Sanki, narty, lepienie bałwanów… Niestety póki co, śnieg możemy znaleźć tylko w górach. Co w takim razie robić, gdy pogoda bardziej przypomina jesień? Mamy kilka pomysłów, dzięki którym na pewno nie będziecie się nudzić!

 

Czas na łyżwy!

Na szczęście do tego rodzaju rozrywki nie trzeba śniegu. Zarówno w dużych jak i tych mniejszych miejscowościach tworzone są sezonowe lodowiska, gdzie można na prawdę świetnie się bawić.

 

Mega turniej gier planszowych!

Co Wy na to? Na pewno rodzice, dziadkowie, koledzy chętnie podejmą takie wyzwanie. Korzystajcie z tego co macie na półkach, a jeśli będziecie mieli ochotę na coś nowego, to na pewno znajdziecie gdzieś w okolicy wypożyczalnię gier planszowych. Jeśli nie gry, to puzzle – również są świetną formą spędzania wolnego czasu.

 

Szalone wyprawy do świata wyobraźni

Pytacie jak? Wystarczy chwycić za książkę i dać się przenosić w niezwykłe miejsca, poznawać nowych kolegów i przeżywać niesamowite przygody z bohaterami takimi jak Barry Bennett („Agencja Wynajmu Rodziców”).

 

Wieczorny seans filmowy

Kino w domu? Czemu nie! Przygotujcie popcorn, znajdźcie jakąś fajną bajkę i śmiejcie się z całą rodziną.

 

Sposobów spędzania ferii zimowych jest na prawdę dużo, nawet pomimo braku pogody zawsze można dać ponieść się wyobraźni!

Miłego wypoczynku :)