„Jak będzie wyglądał świat zależy wyłącznie od nas tu i teraz” – recenzja Book w MKesie

Book w MKesie

Jak mijają Wam wakacje? Póki co pogoda jest idealna na wypoczynek nad wodą. 😎 Niestety nie zawsze możemy spotkać słońce za oknem, więc jeśli szukacie czegoś co uatrakcyjni Wam deszczowe dni, gorąco polecamy najnowszą książkę Davida Baddiela! „Przyjaciel z przyszłości” na pewno nie pozwoli Wam się nudzić.

Jest rok 3020.
Pip@256X#YY.3_7 jest samotna i znudzona. Chodzi do wirtualnej szkoły, nakładając swoje G-Glasses, a do towarzystwa ma tylko kota i papugę, które umieją mówić. Ponieważ na zewnątrz panuje ekstremalny upał i jest powódź, dziewczyna nie może opuścić swojego LivingSpace. Pewnego dnia Pip odkrywa w laboratorium rodziców tajemniczy krąg zielonego światła prowadzący do magazynu w 2019 roku. Tam poznaje chłopca wynalazcę Rahula, który również jest samotny i znudzony.
Rahul i Pip razem nie są już samotni. Mają jednak całą masę nowych problemów, w tym ukrywanie mówiących zwierząt przed rodzicami Rahula i znalezienie drogi powrotnej do przyszłości. A także – być może – uratowanie świata…

Jeśli macie wątpliwości co tego tego tytułu, to zajrzyjcie na fb Book w MKesie – KLIK! Znajdziecie tam świeżutką recenzję „Przyjaciela z przyszłości” i dowiecie się czy warto sięgnąć po tę lekturę. 🐬

Mnóstwo śmiechu, mnóstwo zabawy oraz przeniesienie się do światów, które wiele mogą nauczyć się od siebie.
Dla nas must have dla każdego dziecka w edukacji np. podnoszenia własnej samooceny, jak i dbania o wspólne dobro, jakim jest planeta ziemia. Polecamy i na pewno będziemy chciały poznać inne książki autora.

Fragment recenzji Book w MKesie

Przypominamy, że książka Davida Baddiela dostępna jest również w formie audiobooka – online (w popularnych serwisach stramingowych np. Virtualo) oraz na CD (KLIK).