Już za kilka dni premiera książki „Leo! Znowu ty? Niecny plan”!

Leo! Znowu ty

10 listopada będzie miała miejsce premiera książki Aleksandry Tyl. Wiele osób może kojarzyć autorkę, dzięki jej powieścią obyczajowym – bestsellerową serią „Cztery pory roku”. Ku radości czytelników, Aleksandra postanowiła spróbować swoich sił w literaturze dziecięcej.

Leo! Znowu ty? Niecny plan

Leo ma 11 lat i nie przepada za szkołą. Lekcje są przecież taaaakie nudne i ciągle trzeba się uczyć. Na szczęście bywają też świetne dni, zwłaszcza gdy uda się z kolegami opracować jakiś niecny plan…

Jest jednak pewien problem. NAUCZYCIELE. Nie rozumieją, że istnieją na świecie sprawy NAPRAWDĘ ważne. O wiele ważniejsze niż lekcje. Jak choćby kisiel, który po zamarznięciu świetnie udaje mydło. Albo zawody w podrzucaniu hula-hoopu. Albo opracowanie tajnego systemu porozumiewania się na klasówkach. To wszystko wymaga strategii i długich rozmów. NO PRZECIEŻ!

Jest także drugi problem. Jeszcze gorszy niż nauczyciele! MŁODSZA SIOSTRA, która chodzi do tej samej szkoły. Okropność! Nic się przed nią nie ukryje. Zawsze wyśledzi, co Leo i jego paczka przeskrobali, i próbuje to potem wykorzystać. Okazuje się, że ta sprytna czwartoklasistka realizuje z koleżankami własny niecny plan… UWAGA! Nie czytaj tej książki w szkole, bo parskniesz na lekcji głośnym śmiechem!

 

Tytuł został objęty na prawdę świetnym patronatem: Victor Junior, Lubimyczytac.pl, W naszej bajce oraz Qulturka.

Obecnie książka jest w trakcie druku, dlatego poniżej zamieszczamy dwa filmiki z procesu produkcyjnego. :)