KONKURS! „Młodzież Dzieciom Zaginionym”

„Młodzież Dzieciom Zaginionym"
Każdego roku, w Europie, tysiące dzieci zostają uznane za zaginione. 25 maja będziemy obchodzić światowy Dzień Dzieci Zaginionych, który ma o nich przypominać, prosić o bezpieczny powrót i zapobiegać rozrastaniu się tego zjawiska.
Fundacja Zaginieni, w celu uczczenia pamięci o zaginionych dzieciach, wsparcia ich bliskich oraz zainicjowania dyskusji na temat bezpieczeństwa w szkołach ogłosiła pierwszą edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Młodzież dzieciom zaginionym”.

Poniżej prezentujemy zasady konkursu:

👉 Konkurs skierowany jest do młodzieży szkolnej w wieku 13-18 lat.
🎨Zadanie konkursowe polega na wykonaniu dowolną techniką plastyczną plakatu, który będzie ujmował temat zawarty w tytule konkursu: pokaż, co chciałbyś przekazać zaginionym dzieciom. Być może będzie to wsparcie, prośba, tęsknota, zachęta, uśmiech lub pomocna dłoń?
👇 Zdjęcie gotowego plakatu umieść w komentarzu pod postem konkursowym  – TUTAJ!
‼️ Warunkiem koniecznym do udziału w Konkursie jest wyrażenie zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych: https://cutt.ly/9bMxcor

 
Ocenie będzie podlegać zgodność pracy z tematem Konkursu, staranność wykonania, pomysłowość i innowacyjność.
📥 Zgłoszenia trwają do 25 maja.
📣 Ogłoszenie wyników nastąpi 1 czerwca.
🎁 10 najlepszych prac zostanie nagrodzonych książkami „Leo! Znowu ty? Niecny plan” autorstwa Aleksandry Tyl ufundowanymi przez Grupę Wydawniczą Literatura Inspiruje, a także pamiątkowymi dyplomami.
📜 Pełny regulamin Konkursu znajdziesz pod tym linkiem: https://cutt.ly/ebBqwjg

 
W ten weekend pogoda ma nas nie rozpieszczać, więc łapcie za ołówki, pędzle, bądź jakiekolwiek inne narzędzie i bieżcie udział w konkursie. Powodzenia! 🤞