„Leo! Znowu ty? Niecny plan” – książka, którą pokochają nie tylko dzieci!

Leo! Znowu ty?

Jeśli nie słyszeliście jeszcze o naszej nowości – książce „Leo! Znowu ty? Niecny plan” autorstwa Aleksandry Tyl, polecamy recenzję 

Wiem, że książka z założenia jest skierowana do dzieci, ale każdy kto chce przypomnieć sobie jak to było za dzieciaka, jak droga do rozwiązania, teraz wydawałoby się śmiesznych problemów, była niczym wspinaczka na Mount Everest, bo samo dążenie do rozwiązania było zabawą, ba było nią nawet tworzenie problemów, każdy kto chce uwolnić się od otaczającej nas obecnie rzeczywistości i dostać zakwasów policzków od uśmiechania się, powinien po nią sięgnąć. Myślę, że perypetie Leo nadają się nawet na serial w stylu „Rodziny zastępczej” czy „Rodzinki.pl” lub film na miarę francuskiego „Mikołajka”.

Całość recenzji do przeczytania TUTAJ!

Jeśli jesteście ciekawi przygód Leona i jego ekipy ze szkolnej ławki, zapraszamy do naszej księgarni internetowej Literatura Inspiruje – KLIK! Mamy też dobrą wiadomość dla fanów audiobooków – książka w formie słuchowiska dostępna jest w popularnych serwisach streamingowych: Audioteka, Storytel, Ebookpoint, Legimi, Virtualo, Empik. Czyta – niezastąpiony Janusz Zadura.

Gorąco polecamy!