Pokaż nam swoją biblioteczkę i zrecenzuj Magicznego Kontrolera!

Magiczny kontroler

Zapraszamy do kolejnej lemoniadowej zabawy. Jesteśmy bardzo ciekawi jak wygląda Twoja domowa biblioteczka!

Chciałbyś poznać historię Freda, Ellie i Magicznego Kontrolera?
Nowa powieść autora „Agencji Wynajmu Rodziców” wciągnie Cię bez reszty. Gwarantujemy!

Wyślij nam zdjęcie książek zgromadzonych w twojej biblioteczce na e-maila biuro@literaturainspiruje.pl z tytułem wiadomości Moja biblioteczka. Napisz też dlaczego lubisz czytać.
Wybrane zgłoszenia nagrodzimy możliwością zrecenzowania  najnowszej książki Davida Baddiela  Magiczny Kontroler. Na zgłoszenia czekamy do 14 maja 2017.

Ale to jeszcze nie wszystko!

Najlepsze recenzje zostaną zamieszczone na naszej stronie oraz w materiałach promujących książkę! Możesz podpisać się imieniem i nazwiskiem, samym imieniem lub swoim pseudonimem. Pamiętaj jednak, aby do przesłanej pracy dołączyć krótki tekst wyrażający zgodę na publikację Twoich zdjęć i recenzji w celach marketingowych.
Jeśli jesteś niepełnoletni zgodę powinni wyrazić Twoi opiekunowie.

Zgoda na wykorzystanie zdjęć oraz pracy recenzyjnej książki – do skopiowania, podpisania i przesłania e-mailem:

Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie moich zdjęć oraz pracy recenzyjnej książki „Magiczny Kontroler”, uczestniczącej w zabawie „Pokaż nam swoją biblioteczkę” przez Grupę Wydawniczą Literatura Inspiruje sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku.

W przypadku wykorzystania zdjęć i pracy recenzyjnej w innych kanałach niż strona internetowa i media społecznościowe będzie to wymagało podpisania osobnej zgody.