Tajemnice Lake Falls

Tajemnice Lake Falls

Malownicze miasteczko Lake Falls skrywa przed światem swoje mroczne tajemnice. Vic wraz z córeczką osiedlając się w nim nie spodziewała się tego, jaki wpływ wywrą na nią jego mieszkańcy. Niesamowite historie i dramatyczne zwroty akcji  już niedługo będą miały swój finał!

„Droga do Lake Falls. Szepty w ciemnościach” – premiera 13 lutego 2018

Jechała powoli, nie śpiesząc się, bo nie miała po co ani do czego. Do tego momentu walczyła niczym szczur zagoniony w kąt, ale ta okrutna zabawa trwała już stanowczo zbyt długo. Jonathan – jedyny przyjaciel, którego miała – nie żył, jego brat był właśnie w drodze, by zabić jej córkę. Złamana na wszystkie ludzkie i nieludzkie sposoby po prostu się poddała. I tak wpadła w nicość wypełnioną szumem – blednącymi echami myśli, emocji i strachu. Zrozumiała, że jest przeklęta, i cokolwiek uczyni, zawsze odwróci się to przeciwko niej.

Wśród Pradawnych zaczyna się walka o władzę, Jonathan znika, a jego brat zostaje wplątany w skomplikowaną intrygę mającą na celu wyrównanie niekorzystnego stosunku sił pomiędzy wyznawcami Azdarotha a zwolennikami  Tei. „Niereformowalna” potrzeba  naprawienia swoich błędów popycha Victorię w sam środek wydarzeń, które ponownie wystawią jej uczucia na próbę. Czy uda się zmienić przyszłość? Jak zachowa się El’lar? Kto naprawdę zabił Elizabeth Brown?

Recenzje poprzednich części:

„Co zdarzyło się w Lake Falls”
„Jestem zachwycona tą książką. Był wampir ale nie było słodkości miedzy głównymi bohaterami. Wręcz przeciwnie. Obcy to mityczny krwiopijca, który jest bezlitosny, arogancki. Jednocześnie jak na wampira przystało pociąga kobiety swoim urokiem. Tylko Vic wiedząc kim on jest potrafi mu się oprzeć. Nic w tej książce nie można przewidzieć. No i oczywiście zakończenie jest bardzo zaskakujące… Nie będę wam spolerować, bo nie o to mi chodzi. Autor pozwala myśleć czytelnikowi jedno ale następnie pisze coś innego przez co książka jeszcze bardziej wciąga.”
Marika, Biblioteka Słów

 „Miasteczko, w którym rozgrywa się akcja, jest pogrążone w mrocznej atmosferze. Ukrywa w sobie tajemnicę, jaką krok po kroku odkrywamy wraz z Victorią. To miał być raj na ziemi. Rzeczywistość okazała się jednak inna.”
Maria Derejczyk-Zwierzyńska, Czytelnia mola książkowego

„Ucieczka z Lake Falls. Budząc dawno umarłych bogów”
W „Ucieczce z Lake Falls” dominuje atmosfera tajemniczości. Panie Arturze – znów Pan to zrobił! Nie spodziewałam się takiego zakończenia ale bardzo się cieszę, ponieważ to oznacza, że moja przygoda z ulubionymi bohaterami jeszcze się nie skończyła.”
Zaczytanapatka, Lubimyczytać.pl