Zostań naszym recenzentem!

konkurs

Zabawa dla dzieci i  rodziców.

 

Czy recenzowanie książek jest trudne? Chcesz się przekonać jak to jest czytać książkę zanim trafi ona do księgarń ?

Masz okazję poznać niesamowite przygody Barry’ego jako jeden z pierwszych czytelników w Polsce!
Proponujemy Ci  zabawę w niezwykłą podróż do czytelniczego świata i zapraszamy do przedpremierowego zrecenzowania „Agencji Wynajmu Rodziców” Davida Baddiela.

Najpierw, aby otrzymać egzemplarz do recenzji napisz nam krótko o sobie, ile masz lat, dlaczego chciałbyś zostać recenzentem i prześlij taką wiadomość na e-maila: biuro@literaturainspiruje.pl.

W tytule wiadomości umieść „Zgłoszenie do zabawy Wydawnictwa Lemoniada.pl”.
Sposród nadesłanych zgłoszeń subiektywnie wybierzemy Super Dziesiątkę Recenzentów, z którą się skontaktujemy i prześlemy im darmowe egzemplarze do recenzji.
Książki będą rozsyłane na początku marca, dlatego spiesz się ze zgłoszeniem  :)

Ważne informacje dla Super Dziesiątki Recenzentów :
Recenzja może być długa, może być krótka. Nie chcemy ograniczać Waszej wyobraźni, więc może  być w formie opisowej, ale może też być obrazem, zdjęciem, czy rysunkiem. Najważniejsze, aby odzwierciedlała jakie emocje towarzyszyły Wam przy czytaniu „Agencji Wynajmu Rodziców” i dała się przesłać w wiadomości elektronicznej.

Najlepsze recenzje zostaną zamieszczone na naszej stronie oraz w materiałach promujących książkę! Jeśli chcesz, możesz też wysłać do nas swoje zdjęcie z recenzowaną książką.

Możesz podpisać się imieniem i nazwiskiem, samym imieniem lub swoim pseudonimem.
Pamiętajcie jednak, aby do przesłanej pracy dołączyć krótki tekst wyrażający zgodę na publikację Waszego wizerunku w celach marketingowych.
Jeśli jesteś niepełnoletni zgodę powinni wyrazić Twoi opiekunowie.

Zgoda na wykorzystanie wizerunku  – do skopiowania, podpisania i przesłania e-mailem:

Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku oraz pracy recenzyjnej książki „Agencja Wynajmu Rodziców”, uczestniczącej w zabawie „Zostań naszym recenzentem” przez Grupę Wydawniczą Literatura Inspiruje sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku.
W przypadku wykorzystania wizerunku i pracy recenzyjnej w innych kanałach niż strona internetowa i media społecznościowe będzie to wymagało podpisania osobnej zgody.