„Co zdarzyło się w Lake Falls?” – audiobook w serwisie Storytel

„Co zdarzyło się w Lake Falls?" - audiobook

Książka „Co zdarzyło się w Lake Falls?” Artura K. Dormanna jest pierwszą częścią serii Dark Lemon. Już za dwa dni – 5 września – będzie miała miejsce premiera jej audiobooka w serwisie Storytel. Czyta niezastąpiony Sławomir Grzymkowski. SPRAWDŹ TUTAJ!

Kilka słów o książce „Co zdarzyło się w Lake Falls?”.

„Co zdarzyło się w Lake Falls?"

Śmiertelnie chore dziecko, nieśmiertelny mężczyzna i niebezpieczna propozycja.

Victoria przybywa do Lake Falls, miasteczka położonego w malowniczej górskiej dolinie. Z trudem odbudowywane poczucie stabilizacji niszczy wiadomość o zdiagnozowaniu u córki nieuleczalnej choroby. W chwili gdy kobieta znajduje się na skraju załamania, pojawia się nadzieja.
Obcy mężczyzna oferuje swoją pomoc, ale umowa między nimi ma drugą, mroczną stronę, a koszty okażą się znacznie wyższe, niż przewidywała. Victoria staje przed wyborami, których konsekwencji nie potrafi przewidzieć. Każda postać z jej otoczenia okazuje się kimś zupełnie innym. Nie wiedziała, że Lake Falls od początku skrywało tajemnicę…

 

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi częściami serii w wersji papierowej: „Co zdarzyło się w Lake Falls?”„Ucieczka z Lake Falls?”, „Droga do Lake Falls?”.