Halloween już niebawem!

Lake Falls

Jeśli lubicie przebieranki za potwory i wszelkiej maści zjawy, to oznacza, że już niebawem będzie wasze ulubione święto! Halloween – obchodzone 31 października, którego głównym symbolem są wydrążone i podświetlone od środka dynie z wyszczerbionymi zębami. Innymi popularnymi motywami są duchy, demony, zombie, czarownice, trupie czaszki, nietoperze, czarne koty oraz wampiry…

Dla tych, którzy chcą już wcześniej poczuć odrobinę grozy proponujemy serię „Lake Falls”!

trylogia Lake Falls

Malownicze miasteczko Lake Falls skrywa przed światem swoje mroczne tajemnice. Poznaj historię miłości naznaczonej nieuchronnym przeznaczeniem.

Co zdarzyło się w Lake Falls
Victoria przybywa do Lake Falls, miasteczka położonego w malowniczej górskiej dolinie. W chwili gdy znajduje się na skraju załamania, pojawia się nadzieja. Obcy mężczyzna oferuje swoją pomoc, ale umowa między nimi ma drugą, mroczną stronę…

Ucieczka z Lake Falls
Poznajemy dalsze losy Victorii, która próbuje poukładać swoje życie po ucieczce z Lake Falls, oraz historię niezwykłego mężczyzny. Na własnej skórze doświadczyli prawdziwości słów pewnego mnicha, że ten, kto choć raz ujrzał, co kryje mrok, nigdy już nie spojrzy tak samo w ciemność.

Droga do Lake Falls
Wśród Pradawnych zaczyna się walka o władzę, Jonathan znika, a jego brat zostaje wplątany w skomplikowaną intrygę. „Niereformowalna” potrzeba naprawienia swoich błędów popycha Victorię w sam środek wydarzeń, które ponownie wystawią jej uczucia na próbę.

Niesamowity klimat, gęstą od tajemnic i podejrzeń atmosferę, misternie budowane napięcie, które sprawia, że zapominamy zaczerpnąć kolejnego oddechu.
Karolina Małkiewicz, Kawerna