Jak umilić dziecku wakacyjne podróże?

pakiet-audiobook

Wakacyjna podróż wcale nie musi być nudna! Możemy ją umilić puszczając dziecku audiobooki, z którymi czas szybciej zleci. Dla niego będzie to atrakcja, a dla rodzica… GWARANCJA SPOKOJNEJ PODRÓŻY! :)

Pakiet audiobooków Davida Baddiela (Agencja Wynajmu Rodziców, Magiczny kontroler, ZwierzoChłopiec)
Trzy powieści pełne ciepła i humoru o marzeniach, które spełniły się w nieoczekiwany sposób.
Lektor Janusz Zadura.

„Agencja Wynajmu Rodziców”
Dziesięcioletni (prawie) Barry Bennett ma dość swoich rodziców. Są nudni, zbyt wymagający, a poza tym dali mu na imię Barry. Gdy wymawia na głos życzenie, że chciałby mieć lepszych rodziców, zostaje przeniesiony do świata, gdzie dzieci mogą wybrać sobie wymarzoną rodzinę. Oto spełnia się pragnienie chłopca. Wkrótce jednak przekona się, że wybór nowej mamy i nowego taty nie jest tak łatwy jak się wydaje…

 

 

 

„Magiczny kontroler”
Fred i Ellie są bliźniakami. Doskonale rozumieją się nawet bez słów i lubią te same rzeczy, zwłaszcza gry video, w których są świetni. Niestety, nie radzą sobie równie dobrze z grą w piłkę nożną lub unikaniem szkolnych dręczycieli. Pewnego dnia za pomocą szkolnego komputera kontaktuje się z nimi Tajemniczy Człowiek. Dostają od niego kontroler do gier nieprzypominający żadnego z gamepadów, które dotychczas widzieli. Ponadto nowy sprzęt nie działa z ich grami. Kiedy Fred i Ellie odkrywają, co potrafi ten kontroler, wydaje się, że znaleźli rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

 

 

„ZwierzoChłopiec”
Malcolm nie lubi zwierząt. To kłopotliwe, ponieważ cała jego rodzina je uwielbia. W ich domu jest pełno zwierząt. Nie ma tam natomiast tego, co lubi Malcolm, na przykład laptopa, którego chciał dostać na urodziny. Jedyną pociechą jest szkolna wycieczka klas szóstych, na którą zapisali go rodzice. Malcolm właśnie jedzie na nią autokarem i już zbliża się… O nie! Do farmy!

 

 

 

ZAMÓW CAŁY ZESTAW!
Do zakupów dodajemy gratis płócienny worko-plecak z nadrukowaną zabawną grafiką autorstwa Marty Grabowskiej.