Już w ten czwartek premiera książki „Urodziny” Davida Baddiela!

urodziny_zapowiedz

Jeszcze dwa dni pozostały do premiery nowej książki Davida Baddiela „Urodziny. A gdyby mieć je codziennie?”. To kolejna książka autora bestsellerowej Agencji wynajmu rodziców”, w której jak zwykle znajdziecie niezrównane połączenie opowieści o spełnionym życzeniu oraz dobrej zabawy. Historia zilustrowana została przez Jima Fielda w typowym dla niego dowcipnym stylu.

Sam Green naprawdę, naprawdę, naprawdę uwielbia mieć urodziny. Z utęsknieniem czeka na specjalne śniadanie, które rodzice przynoszą mu do łóżka. Na prezenty. Imprezę urodzinową. Dmuchanie świeczek na torcie. I całą resztę.
Jest tak podekscytowany swoimi jedenastymi urodzinami, że chciałby mieć je każdego dnia. Jego życzenie się spełnia, a chłopiec początkowo bardzo się cieszy, kiedy okazuje się, że następnego dnia znowu ma urodziny. I następnego. I następnego. I następnego.
Wkrótce jednak sprawy zaczynają przybierać nieoczekiwany obrót. Nagle dochodzi do katastrofy, a Sam może utracić coś, co kocha bardziej od urodzin.

Przypominamy, że to już ostatnia szansa, by kupić książkę w przedsprzedaży, a zarazem skorzystać z urodzinowej promocji! Zamawiając „Urodziny” dostaniecie w prezencie „Magicznego kontrolera” 😁
Link do promocji TUTAJ!